Tapet Holden Xanadu Amaira Orange 91481
750 kr
Se priset!

Xanadu Amaira Orange 91481
750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Upptäck den moderna tolkningen av paisley mönster - Amaira. Mjuka svepande lövformer smälter samman till en snygg helhet som skapar en trendig och lugnande atmosfär. Här presenteras Amaira finns i tre olika färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Upptäck den moderna tolkningen av paisley mönster - Amaira. Mjuka svepande lövformer smälter samman till en snygg helhet som skapar en trendig och lugnande atmosfär. Här presenteras Amaira finns i tre olika färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 91481 |
| Kollektion | Xanadu |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Blommig |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5022976914810 |

