Tapet Holden Xanadu Tundra Neutral 91530
749 kr
Se priset!

Xanadu Tundra Neutral 91530
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utforska vacker natur med denna tapet från Holden Decor. Mönstret Tundra pryds av ett landskap med en sjö, träd och fåglar samt en dis som sveper över kullarna. En tapet med utsökta detaljer och ett levande färgspel. Här presenteras Tundra i beiga toner, men finns även i två andra färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Utforska vacker natur med denna tapet från Holden Decor. Mönstret Tundra pryds av ett landskap med en sjö, träd och fåglar samt en dis som sveper över kullarna. En tapet med utsökta detaljer och ett levande färgspel. Här presenteras Tundra i beiga toner, men finns även i två andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 91530 |
| Kollektion | Xanadu |
| Färg | Beige |
| Mönster | Landskap |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5022976915305 |

