Tapet Holden Xanadu Zari Black 91493
750 kr
Se priset!

Xanadu Zari Black 91493
750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Zari är en jakobinsk design kombinerad med paisley-element och djur som skapar en modern twist till ett vintage-inspirerat mönster. Här presenteras Zari i svarta toner men finns även i tre andra färgställningar.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Zari är en jakobinsk design kombinerad med paisley-element och djur som skapar en modern twist till ett vintage-inspirerat mönster. Här presenteras Zari i svarta toner men finns även i tre andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 91493 |
| Kollektion | Xanadu |
| Färg | Svart |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5022976914933 |

