Tapet I.C.H Aura 5057-5
Rek. pris 395 kr
379 kr

Aura 5057-5
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fina ränder med akvarellkänsla. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 4.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
I.C.HBeskrivning
Fina ränder med akvarellkänsla. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 4.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | I.C.H |
| Art.Nr. | 5057-5 |
| Kollektion | Aura |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 8429596505751 |
