Tapet Living walls Aruba 38594-9
489 kr
367 krSpara 25 %Kampanj18 tim kvar!

Aruba 38594-9
367 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En funktionell och stilren grå/beigespräcklig tapet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
En funktionell och stilren grå/beigespräcklig tapet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | 38594-9 |
| Kollektion | Aruba |
| Färg | Grå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315535769 |
