Tapet Living walls The Wall 38297-1
1 519 kr
1 139 krSpara 25 %Kampanj16 tim kvar!

The Wall 38297-1
1 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En underbar digitaltapet som passar perfekt till väggen i barnrummet. Motiven består av en härlig mix av bland annat världens alla djur och världsdelar i färger som svart, grått, blått och gult. Tapeten går ej att måttbeställa, de färdiga måtten finns specificerade på en utav produktbilderna. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
En underbar digitaltapet som passar perfekt till väggen i barnrummet. Motiven består av en härlig mix av bland annat världens alla djur och världsdelar i färger som svart, grått, blått och gult. Tapeten går ej att måttbeställa, de färdiga måtten finns specificerade på en utav produktbilderna. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | 38297-1 |
| Kollektion | The Wall |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Digital |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 3,71 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Typ | Tapet |
| Längd | 2,8 m |
| EAN-nr | 4051315509036 |

