Tapet NEXT Birds & Blooms Mauve
599 kr

Birds & Blooms Mauve
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Varumärke
NEXTBeskrivning
Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Birds and Blooms är en vacker blommig tapet med majestätiska fåglar på grenar. Denna vackra färgpalett har fräscha gröna och romantiska rosa toner på en rosa bakgrund. Denna vackra design är tryckt på matt papper och har en lyxig finish.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | NEXT |
| Art.Nr. | 118255 |
| Färg | Lila |
| Mönster | Blommor |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Monstrade tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583520170 |



