Tapet NEXT Bronx Wood Light
599 kr

Bronx Wood Light
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Varumärke
NEXTBeskrivning
Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Ge ditt hem en modern känsla med tapeten Bronx Wood Light. Med en rustik look ger den här träpaneldesignen med ek-effekt djup till dina väggar. Tapeten är tryckt på ett matt papper för en realistisk effekt och har en modern känsla.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | NEXT |
| Art.Nr. | 118311 |
| Färg | Brun |
| Mönster | Landskap |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 62,4 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Monstrade tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583521856 |



