Tapet NEXT Deco Triangle Grey
599 kr

Deco Triangle Grey
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Varumärke
NEXTBeskrivning
Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Lägg lyx och glamour på dina väggar med Deco Triangle Grey, den här glamorösa tapetdesignen har en geometrisk triangel i en metallisk roséguldfärg på en varmgrå bakgrund. Den här fantastiska designen är tryckt på matt papper och har en lyxig finish.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | NEXT |
| Art.Nr. | 118271 |
| Färg | Grå |
| Mönster | 3D |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Monstrade tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583520651 |



