Tapet Superfresco Easy Skogsdjur 101496
389 kr
Se priset!

Skogsdjur 101496
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Superfresco Easy tapeter använder non-woven-teknik, vilket innebär att du klistrar på väggen inte på tapeten. Detta gör att arbetet går snabbt och smidigt att utföra. Så vill du snabbt och enkelt förnya, så bör du välja tapeter från Superfresco Easy.
Varumärke
Superfresco EasyBeskrivning
Superfresco Easy tapeter använder non-woven-teknik, vilket innebär att du klistrar på väggen inte på tapeten. Detta gör att arbetet går snabbt och smidigt att utföra. Så vill du snabbt och enkelt förnya, så bör du välja tapeter från Superfresco Easy.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Superfresco Easy |
| Art.Nr. | 101496 |
| Kollektion | Superfresco Easy |
| Färg | Vit |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Svartvita tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583321838 |

