Tapet Wallfashion Imitations 5938-06
Rek. pris 455 kr
429 kr

Imitations 5938-06
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Imitations är en kollektion från Wallfashion som ska efterlikna bland annat trä, tegel, kakel och betong. Kollektionen består även av enfärgade tapeter som matchar snyggt till de mönstrade.
Varumärke
WallfashionBeskrivning
Imitations är en kollektion från Wallfashion som ska efterlikna bland annat trä, tegel, kakel och betong. Kollektionen består även av enfärgade tapeter som matchar snyggt till de mönstrade.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Wallfashion |
| Art.Nr. | 5938-06 |
| Kollektion | Imitations |
| Färg | Röd |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 0 |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4002790183914 |

