Tapet Wallquest Chelsea Lane JB62210
1 055 kr
899 krSpara 15 %Kampanj

Chelsea Lane JB62210
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snygg och stilren kollektion designad av Jaima Brown, USA, som gillar mönster och färger och gärna hämtar sin inspiration från naturen. Här är det vackra fjärilar, vilsamma träd, blommor och blad i naturens egna starka kulörer.
Varumärke
WallquestBeskrivning
Snygg och stilren kollektion designad av Jaima Brown, USA, som gillar mönster och färger och gärna hämtar sin inspiration från naturen. Här är det vackra fjärilar, vilsamma träd, blommor och blad i naturens egna starka kulörer.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Wallquest |
| Art.Nr. | JB62210 |
| Kollektion | Chelsea Lane |
| Färg | Blå |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Papperstapet |
| Bredd | 69 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten passning 32 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 8,2 m |
| EAN-nr | 0631748474824 |
