Tapeter Eijffinger PIP 2023 333126 Non Woven, Mönstrad Blå
1 096 kr
Se priset!

PIP 2023 333126 Non Woven, Mönstrad Blå
1 096 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upplev en magisk och färgrik värld full av livliga fåglar med Good Nightingale mönstret. Denna vackra tapet är tillverkad med subtila metalliska effekter som ger en lyxig känsla till ditt hem. Bli förtrollad av de fantastiska detaljerna i denna tapet och njut av att ha naturen nära! Här presenteras mönstret på en mörkblå botten men finns även i sex andra färgställningar.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Upplev en magisk och färgrik värld full av livliga fåglar med Good Nightingale mönstret. Denna vackra tapet är tillverkad med subtila metalliska effekter som ger en lyxig känsla till ditt hem. Bli förtrollad av de fantastiska detaljerna i denna tapet och njut av att ha naturen nära! Här presenteras mönstret på en mörkblå botten men finns även i sex andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Fördelar: Tapeter Eijffinger PIP 2023 333126 Non Woven, Mönstrad Blå
- Färgrik djur/naturmönster
- Lyxig metallisk effekt
- Lätt att applicera Non Woven-material
Fördelar: Tapeter Eijffinger PIP 2023 333126 Non Woven, Mönstrad Blå
- Färgrik djur/naturmönster
- Lyxig metallisk effekt
- Lätt att applicera Non Woven-material
Fördelar: Tapeter Eijffinger PIP 2023 333126 Non Woven, Mönstrad Blå
- Färgrik djur/naturmönster
- Lyxig metallisk effekt
- Lätt att applicera Non Woven-material
Fördelar: Tapeter Eijffinger PIP 2023 333126 Non Woven, Mönstrad Blå
- Färgrik djur/naturmönster
- Lyxig metallisk effekt
- Lätt att applicera Non Woven-material
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 333126 |
| Kollektion | PIP 2023 |
| Färg | Blå |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Material | Non Woven |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518331264 |

