Kantlist Hestraplattan WoodLook Iron Ore
23 kr

WoodLook Iron Ore
23 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HestraplattanBeskrivning
Tillbehör till golvplatta WoodLook
Kantlister används i de fall golvplattan skall läggas i utrymmen som saknar ett fast avslut (vägg, golvlist etc.). T.ex. runt poolen eller under trädgårdsmöblerna. Välj samma färg som golvplattan, eller skapa en annan effekt genom att välja en avvikande färg på kantlisten.
Du behöver 1 kantlist per platta som ligger i yttersta raden. Används oftast i kombination med hörnlist.
Du behöver 1 kantlist per platta som ligger i yttersta raden. Används oftast i kombination med hörnlist.
Egenskaper
| Varumärke | Hestraplattan |
| Art.Nr. | 6320-1610-06 |
| Produkttyp | Kantlist |
| Serie | Woodlook |
| Imitation | Trä |
| Färg | Iron Ore |
| Utseende | Plast |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Bredd | 55 cm |
| Längd | 300 mm |

