Parkettgolv Bjelin Veglia Ek Vit 3-Stav
799 kr/m²Pris/frp 1 132,56:-
429 kr/m²Spara 46 %Kampanj

Veglia Ek Vit 3-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alla Bjelins härdade trägolv använder patenterad teknik från Välinge Innovation: Woodura – en miljösmart teknik som maximerar användandet av råvaran och skapar en golvyta som är tre gånger hårdare, mer stöttålig och håller längre.
Varumärke
BjelinBeskrivning
Alla Bjelins härdade trägolv använder patenterad teknik från Välinge Innovation: Woodura – en miljösmart teknik som maximerar användandet av råvaran och skapar en golvyta som är tre gånger hårdare, mer stöttålig och håller längre.
Egenskaper
| Varumärke | Bjelin |
| Art.Nr. | 29135 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 14,5 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,64 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Fog | 5G |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Garanti | 20 år |
| Tillverkarens Art.Nr. | 29135 |
| EAN-nr | 7350084452701 |



