Parkettgolv Tarkett Shade Oak Italian Brown Plank
1 599 kr/m²Pris/frp 2 306,66:-Lägsta totalpris 9 226,64:-
1 189 kr/m²Spara 26 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Shade Oak Italian Brown Plank
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Shade är eleganta golv i brett urval av naturliga färger. Här ger bearbetning och lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Varumärke
TarkettBeskrivning
Shade är eleganta golv i brett urval av naturliga färger. Här ger bearbetning och lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Tänk på att färgåtergivning av bilder kan variera mellan olika datorer beroende på skärmens inställning.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7876112 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Proteco Natura |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 162 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Shade |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Antal | 1,94 m2/frp |
| Fog | 2-lock |
| Imitation | Ek |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Mörkt |
| EAN-nr | 5902662048251 |

