Trägolv Kährs Ek Flint 3-stav Mattlack
757 kr/m²Pris/frp 1 785:-
525 kr/m²Spara 31 %Kampanjtom 30/4

Ek Flint 3-stav Mattlack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ek Flint,ett modernt 3-stavsgolv som skaparen varm känslagenom en diskret, mörk ton av naturligek. Precis som bergarten flinta med sin breda färgskalaav nyanser, harEk Flinten tydligkontrast medan devarmagråa undertonerna mjukar upp och skaparen enhet i designen. Den matta lackfinishen eliminerar glans samtidigt som den skyddar träet från dagligt slitage.
Varumärke
KährsBeskrivning
Ek Flint,ett modernt 3-stavsgolv som skaparen varm känslagenom en diskret, mörk ton av naturligek. Precis som bergarten flinta med sin breda färgskalaav nyanser, harEk Flinten tydligkontrast medan devarmagråa undertonerna mjukar upp och skaparen enhet i designen. Den matta lackfinishen eliminerar glans samtidigt som den skyddar träet från dagligt slitage.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 133NCDEKD9KW240 |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2423 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Kährs Avanti |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,6 mm |
| Kollektion | Duramen Collection |
| Antal | 3,4 m2/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Fog | Woodloc 5S |
| Typ | Trägolv |
| Nyans | Mörkt |
| Tillverkarens Art.Nr. | 133NCDEKD9KW240 |
| EAN-nr | 7393969302661 |


