Möbelvinkel Millers 6401 Pla Vit 35 mm
Lägsta totalpris 132:-
66 kr/frp
Möbelvinkel Millers 6401 Pla Vit 35 mm
2 frp / 132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Möbelvinkel för att fästa två ytor i vinkel vid exempelvis byggnation av skåp och hyllor.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010941
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010941
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400270369 |
| Färg | Vit |
| Längd | 35 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Montering | Skruv |
| Material | Plast |
| Typ | Möbelvinkel |
| Detaljer | 1 frp innehåller 4 st |
| EAN-nr | 7325920003294 |

