Plastkil Millers Brun 17X45X75 mm
134 kr/frp
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plastkil Millers Brun 17X45X75 mm underlättar uppregling av golv, fönster, dörrmontage m.m. Kilarna är försedda med hakar så att kilarna kan skjutas in i varandra utan att glida isär.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Plastkil Millers Brun 17X45X75 mm underlättar uppregling av golv, fönster, dörrmontage m.m. Kilarna är försedda med hakar så att kilarna kan skjutas in i varandra utan att glida isär.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003214
- ETIM-klasskod: EC003214
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400393294 |
| Färg | Brun |
| Längd | 75 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Antal (st/frp) | 24 st/frp |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Plastkil |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 7311662272654 |
