Stolpsko Jabo Galvad95x150x95 mm
219 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
95 mm
Höjd:
150 mm

Galvad
95x150x95 mm
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Stilren och minimalistisk stolpsko från Jabo i galvaniserat stål.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 35149 |
| Färg | Elförzinkad |
| Längd | 95 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Bredd | 95 mm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Stolpsko |
| EAN-nr | 7392118351499 |


