Expander FAST FZVDimension: 12x135 mm, Innehåll: 20 st
536 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension:
12x135 mm

FZV
Dimension: 12x135 mm, Innehåll: 20 st
536 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Expander FAST FZV är avsedd för montering av tyngre föremål i betong. Övre delen är utvändigt gängad och försedd med mutter och bricka. I nedre delen finns en krage som expanderar och kilas i underlaget. Montagedjupsanvisning på expandern säkerställer korrekt installationsdjup, standard eller reducerat. Godkänd för option 7, användning i icke sprucken betong. Ytbehandling: Varmförzinkad.
Varumärke
FASTBeskrivning
Expander FAST FZV är avsedd för montering av tyngre föremål i betong. Övre delen är utvändigt gängad och försedd med mutter och bricka. I nedre delen finns en krage som expanderar och kilas i underlaget. Montagedjupsanvisning på expandern säkerställer korrekt installationsdjup, standard eller reducerat. Godkänd för option 7, användning i icke sprucken betong. Ytbehandling: Varmförzinkad.
Övrigt
- Borrdiameter: Ø12 mm
- Frp: Burk
- Max Materialtjocklek: 40 mm
- Max Materialtjocklek Reducerat: 60 mm
- Borrdiameter: Ø12 mm
- Frp: Burk
- Max Materialtjocklek: 40 mm
- Max Materialtjocklek Reducerat: 60 mm
Recensioner
Christian LVerifierad köpare
för 5 månader sedanGör vad den ska
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 287863 |
| Dimension | 12x135 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Längd | 135 mm |
| Antal | 20 st/frp |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Typ | Expander |
| EAN-nr | 7319972878634 |
