Gipsplugg FAST DRA-02 med SkruvDimension: 4,5x50 mm
439 kr/frp
290 kr/frpSpara 34 %Kampanj
Vald variant
Dimension (mm):
4,5x50

DRA-02 med Skruv
Dimension: 4,5x50 mm
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gipsplugg FAST DRA-02 med Skruv är avsedd för montage i gipsskiva. Ingen förborrning behövs! Skruvas direkt in i gipsskivan med hjälp av en pozidrive skruvmejsel. Material: Aluzink. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsplugg FAST DRA-02 med Skruv är avsedd för montage i gipsskiva. Ingen förborrning behövs! Skruvas direkt in i gipsskivan med hjälp av en pozidrive skruvmejsel. Material: Aluzink. Burk.
Övrigt
- Innehåll frp: 50+50
- Frp: Burk
- Max Materialtjocklek: 12 mm
- För skruv: Ø4,5x50 skruv inkl. mm
- Innehåll frp: 50+50
- Frp: Burk
- Max Materialtjocklek: 12 mm
- För skruv: Ø4,5x50 skruv inkl. mm
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 288107 |
| Dimension | 4,5x50 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Längd | 50 mm |
| Material | Aluzink |
| Produkttyp | Gipsplugg |
| EAN-nr | 7319972881078 |
