Brandkarbinhake Millers SP
fr.755 kr/frp
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handelskvalitet. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC012113
- ETIM-klasskod: EC012113
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Elförzinkad, Rostfri |
| Diameter | 4, 5, 6, 7, 8, 10 mm |
| Längd | 40, 50, 60, 70, 80, 100 mm |
| Antal (st/frp) | 20, 50 st/frp |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Brandkarbinhake |
| Öppning | 7, 8, 9, 11 mm |

