Brandkarbinhake Millers SPElförzinkad, 80X8 mm
1 900 kr/frp
Vald variant
Färg:
Elförzinkad
Diameter:
8 mm

Brandkarbinhake Millers SP
Elförzinkad, 80X8 mm
1 900 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handelskvalitet. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC012113
- ETIM-klasskod: EC012113
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 500101506 |
| Färg | Elförzinkad |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 80 mm |
| Antal | 50 st/frp |
| Öppning | 9 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Brandkarbinhake |
| EAN-nr | 7311662237912 |

