Brandkarbinhake Millers
fr.31 kr/frp
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Brandkarbinhake från Millers. Handelskvalitet. Ej avsedd för lyft.
ETIM-klasskod: EC012113.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Elförzinkad, Elförzinkad stål, Rostfri |
| Diameter | 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 mm |
| Längd | 40, 50, 60, 70, 80, 100, 120, 140, 160 mm |
| Produkttyp | Brandkarbinhake |
| Material | Rostfritt stål, Stål |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st, 1 frp innehåller 2 st, 1 frp innehåller 20 st |
| Öppning | 7, 8, 9, 11, 16, 19, 25 mm |

