Flätat Förtöjningsrep Habo 15 m
Lägsta totalpris 242:-
fr.121 kr/stSe priset!
Välj variant

15 m
2 st / 242 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flätat förtöjningsrep av polypropen. Repet flyter tack vare materialets låga vikt. Materialet har stor motståndskraft mot syror och alkalier. Maxbelastning 65 kg (beräknat värde, garanteras inte).
Varumärke
HaboBeskrivning
Flätat förtöjningsrep av polypropen. Repet flyter tack vare materialets låga vikt. Materialet har stor motståndskraft mot syror och alkalier. Maxbelastning 65 kg (beräknat värde, garanteras inte).
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Färg | Blå/Gul, Röd/Vit, Röd/Vit/Blå |
| Material | Polypropen |
| Produkttyp | Rep |
| Längd | 15 m |
| Antal (m/frp) | 15 m/frp |
| Max Belastning | 65, 110, 160 Kg |
| Tjocklek | 6, 8, 10 mm |
