Flätat rep Vit Habo
Rek. pris 161 kr/st
Lägsta totalpris 208:-
fr.104 kr/stSe priset!
Välj variant

Flätat rep Vit Habo
2 st / 208 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flätat rep av polypropen från Habo. Repet flyter tack vare materialets låga vikt. Maxbelastning 13 kg (beräknat värde, garanteras inte).
Varumärke
HaboBeskrivning
Flätat rep av polypropen från Habo. Repet flyter tack vare materialets låga vikt. Maxbelastning 13 kg (beräknat värde, garanteras inte).
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Färg | Vit |
| Material | Polypropen |
| Produkttyp | Rep |
| Längd | 10, 20, 30 m |
| Max Belastning | 13, 30, 45, 90, 180 Kg |
| Antal (m/frp) | 10, 20, 30 m/frp |
| Tjocklek | 3, 4, 5, 8, 12 mm |
