Karbinhake Millers Snabb/Öga Sf
fr.123 kr/frp
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Karbinhake syrafast AISI 316 med snabblås och öga.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC012113
- ETIM-klasskod: EC012113
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 6, 7, 8, 9, 10 mm |
| Längd | 60, 70, 80, 90, 100 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Karbinhake |
| Öppning | 8, 9, 10, 11 mm |
| Innerdiameter | 10, 13 mm |

