Karbinhake Millers Snabblås Sf
fr.104 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Karbinhake syrafast AISI 316 med snabblås.
Material: AISI 316
ETIM-klasskod: EC012113
ETIM-klasskod: EC012113
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Diameter | 6, 8, 10 mm |
| Längd | 60, 80, 100 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Karbinhake |
| Öppning | 8, 9, 11 mm |
| Storlek | 100X10 mm, 60X6 mm, 80X8 mm mm |

