Karbinhake Millers Snabblås
fr.40 kr/frp
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Karbinhake med snabblås.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC012113
- ETIM-klasskod: EC012113
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Elförzinkad, Rostfri |
| Diameter | 10 mm |
| Längd | 60, 80, 100 mm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Hake |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |
| CC-mått | 30, 40 mm |
| Bredd | 50 mm |

