Rep Treslaget Habo Blå
Lägsta totalpris 170:-
fr.85 kr/stSe priset!
Välj variant

Blå
2 st / 170 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Treslaget polypropenrep från Habo. Repet flyter tack vare materialets låga vikt. Maxbelastning 65 kg (beräknat värde, garanteras inte).
Varumärke
HaboBeskrivning
Treslaget polypropenrep från Habo. Repet flyter tack vare materialets låga vikt. Maxbelastning 65 kg (beräknat värde, garanteras inte).
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Färg | Blå |
| Material | Polypropen |
| Produkttyp | Rep |
| Längd | 30 m |
| Antal (m/frp) | 30 m/frp |
| Max Belastning | 65, 130, 190, 210 Kg |
| Tjocklek | 6, 8, 10, 12 mm |
