Sisal Rep 2 Habo Natur
Lägsta totalpris 258:-
129 kr/stSe priset!
Förväntas åter i lager 2026-05-06
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rep av treslagen sisal från Habo. Sisal är en naturprodukt med god motståndskraft mot röta. Densitet: 1,4 kg/m3.
Varumärke
HaboBeskrivning
Rep av treslagen sisal från Habo. Sisal är en naturprodukt med god motståndskraft mot röta. Densitet: 1,4 kg/m3.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16530 |
| Färg | Naturfärgad |
| Material | Sisal |
| Produkttyp | Rep |
| Längd | 140 m |
| Antal (m/frp) | 140 m/frp |
| Tjocklek | 2 mm |
| EAN-nr | 7317900165306 |
