Gipsskruv FAST BSP FZB BandadDimension: 3,5x40 mm
510 kr
Vald variant
Dimension (mm):
3,5x40

BSP FZB Bandad
Dimension: 3,5x40 mm
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gipsskruv FAST BSP FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST BSP FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286027 |
| Dimension | 3,5x40 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal (st/frp) | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Produkttyp | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7319972860271 |
