Gipsskruv FAST Kombi FZBDimension: 3,9x30 mm, Innehåll: 1000 st
220 kr/frp
166 kr/frpSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
3,9x30 mm
Antal:
1000 st/frp

Kombi FZB
Dimension: 3,9x30 mm, Innehåll: 1000 st
166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gipsskruv FAST Kombi FZB används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm och träregel. Hi-Lo gänga. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST Kombi FZB används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm och träregel. Hi-Lo gänga. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285051 |
| Dimension | 3,9x30 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7319972850517 |
