Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad BandadDimension: 3,5x25 mm
280 kr
Vald variant
Dimension:
3,5x25 mm

Stål Fosfaterad Bandad
Dimension: 3,5x25 mm
280 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Rakbandad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286017 |
| Dimension | 3,5x25 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Fosfaterad |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7319972860172 |
