Gipsskruv FAST Träregel FZB BandadDimension: 3,9x30 mm
217 kr
Se priset!
Vald variant
Dimension:
3,9x30 mm

Träregel FZB Bandad
Dimension: 3,9x30 mm
217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gipsskruv FAST Träregel FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST Träregel FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286001 |
| Dimension | 3,9x30 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7319972860011 |
