Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB För Stålregel Max 1 mmDimension: 4,2x75 mm, 2, MM, FZB
1 539 kr/frp
Vald variant
Utförande:
4,2x75 mm, 2, MM, FZB

För Stålregel Max 1 mm
Dimension: 4,2x75 mm, 2, MM, FZB
1 539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 5075 |
| Utförande | 4,2x75 mm, 2, MM, FZB |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 75 mm |
| Antal | 2000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940018192 |
