Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 1 mm FZB3,5x25 mm, Antal: 3500 st, Gänglängd: 20 FOS
790 kr/frp
Vald variant
Dimension:
3,5x25 mm
Utförande:
Gänglängd: 20 FOS
Antal:
3500 st/frp

Stål 1 mm FZB
3,5x25 mm, Antal: 3500 st, Gänglängd: 20 FOS
790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Gipsskruv för stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | HFD28259 |
| Dimension | 3,5x25 mm |
| Utförande | Gänglängd: 20 FOS |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 3500 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940037223 |

