Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 1 mm FZB3,5x38 mm, Antal: 1800 st, Gänglängd: 33 FOS
558 kr/frp
Vald variant
Dimension:
3,5x38 mm
Utförande:
Gänglängd: 33 FOS
Antal:
1800 st/frp

Stål 1 mm FZB
3,5x38 mm, Antal: 1800 st, Gänglängd: 33 FOS
558 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Gipsskruv för stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | HFD28389 |
| Dimension | 3,5x38 mm |
| Utförande | Gänglängd: 33 FOS |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 38 mm |
| Antal | 1800 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940037230 |

