Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 2 mm FOS3,5x42 mm
394 kr/frp
Vald variant
Dimension:
3,5 x 42 mm

Stål 2 mm FOS
3,5x42 mm
394 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Gipsskruv för förstärkningsregel max 2 mm.
Borrspets med enkelledande stålgängor, borrar mycket snabbt i ståltjocklek upp till 2 mm och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | F51429 |
| Dimension | 3,5 x 42 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 42 mm |
| Antal | 600 st/frp |
| Ytbehandling | Fosfaterad |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940031344 |

