Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä FZB3,9x30 mm, Antal: 250 st, Förpackning
76 kr/frp
Vald variant
Dimension:
3,9x30 mm
Utförande:
Förpackning
Antal:
250 st/frp

Trä FZB
3,9x30 mm, Antal: 250 st, Förpackning
76 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Gipsskruv för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Recensioner
SvenVerifierad köpare
för 5 år sedandet var bra och billigt och lättanvänt så jag kan verkligen rekomendera dessa skruv!
+ den var lättanvänd
- jag har inget minus att säga om dessa skruv
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 3931 |
| Dimension | 3,9x30 mm |
| Utförande | Förpackning |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940035670 |

