Hårdgipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Kombi För Trä- & Stålregel Max 1 mmDimension: 4,2x41 mm, FZB
1 899 kr/frp
Vald variant
Utförande:
4,2x41 mm, FZB

Kombi För Trä- & Stålregel Max 1 mm
Dimension: 4,2x41 mm, FZB
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-low) som griper omedelbart och penetrerar mycket snabbt i trä- och stålregeln. De reverserande gängorna under huvudet gör att skruven sjunker in i gipsskivan utan problem.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-low) som griper omedelbart och penetrerar mycket snabbt i trä- och stålregeln. De reverserande gängorna under huvudet gör att skruven sjunker in i gipsskivan utan problem.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 1041 |
| Utförande | 4,2x41 mm, FZB |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 41 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940018260 |
