Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB För Förstärkningsregel Max 2 mmDimension: 4,2x31 mm, 2, MM, FZB
2 469 kr/frp
Vald variant
Färg:
Förzinkad
Utförande:
4,2x31 mm, 2, MM, FZB

För Förstärkningsregel Max 2 mm
Dimension: 4,2x31 mm, 2, MM, FZB
2 469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Borrspets med enkelledande stålgängor, borrar mycket snabbt i ståltjocklek upp till 2 mm. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Borrspets med enkelledande stålgängor, borrar mycket snabbt i ståltjocklek upp till 2 mm. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7031 |
| Färg | Förzinkad |
| Utförande | 4,2x31 mm, 2, MM, FZB |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 31 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Montageskruv |
| EAN-nr | 7393940019038 |
