Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB För Trä- & Stålregel Max 1 mmDimension: 4,2x32 mm, A2
10 689 kr/frp
Vald variant
Färg:
Rostfritt Stål
Utförande:
4,2x32 mm, A2

För Trä- & Stålregel Max 1 mm
Dimension: 4,2x32 mm, A2
10 689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart i trä- och stålregeln. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart i trä- och stålregeln. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B432 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Utförande | 4,2x32 mm, A2 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 32 mm |
| Antal | 7000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Montageskruv |
| EAN-nr | 7393940022700 |
