Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB
fr.223 kr/frp
Välj variant

Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB
223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Montageskruv för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart i trä- och stålregeln. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Recensioner
Svart skruvVerifierad köpare
för 1 år sedanDen uppfyllde tillfullo mina önskemål. En svart skruv är en svart skruv.
SkruvadVerifierad köpare
för 1 år sedanBra skruvar, gör sitt jobb
+ Billigt och bra sortiment
Joakim HVerifierad köpare
för 5 år sedanHelt skruvade! Bra för skattefria arbeten!
+ Svarta
+ Skruvar
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Dimension | 4,2 x 13, 4,2 x 16, 4,2 x 19, 4,2 x 25, 4,2 x 38, 4,2 x 45, 4,2 x 65, 4,2 x 85 mm |
| Färg | Svart RAL 9011, Vit RAL 9010 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 13, 16, 19, 25, 38, 45, 65, 85 mm |
| Antal (st/frp) | 100, 200, 250 st/frp |
| Ytbehandling | Svart RAL 9011, Vit RAL 9010 |
| Produkttyp | Montageskruv |
| Bits/Hylsa | PH 2 |

