Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB4,2x25 mm, Svart
304 kr/frp
Vald variant
Dimension:
4,2 x 25 mm
Färg:
Svart RAL 9011

Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB
4,2x25 mm, Svart
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Montageskruv för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart i trä- och stålregeln. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Recensioner
Svart skruvVerifierad köpare
för 1 år sedanDen uppfyllde tillfullo mina önskemål. En svart skruv är en svart skruv.
SkruvadVerifierad köpare
för 2 år sedanBra skruvar, gör sitt jobb
+ Billigt och bra sortiment
Joakim HVerifierad köpare
för 5 år sedanHelt skruvade! Bra för skattefria arbeten!
+ Svarta
+ Skruvar
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | S6925 |
| Dimension | 4,2 x 25 mm |
| Färg | Svart RAL 9011 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Ytbehandling | Svart RAL 9011 |
| Typ | Montageskruv |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| EAN-nr | 7393940000289 |

