Expanderspik Västsvensk Byggskruv ABDimension: 8x150 mm, FZB
5 649 kr/frp
Vald variant
Utförande:
8x150 mm, FZB

Expanderspik Västsvensk Byggskruv AB
Dimension: 8x150 mm, FZB
5 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Expanderspik är en metallinfästning för montage i massiva material som betong och sten. När expanderspiken slagits in i ett förborrat hål trycks spiken ihop, fjädrar ut och expanderar längs hela spiken.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Expanderspik är en metallinfästning för montage i massiva material som betong och sten. När expanderspiken slagits in i ett förborrat hål trycks spiken ihop, fjädrar ut och expanderar längs hela spiken.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B3780150 |
| Utförande | 8x150 mm, FZB |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 150 mm |
| Antal | 500 st/frp |
| Typ | Expanderspik |
| EAN-nr | 7393940026678 |
