Farmarskruv FAST Träregel RF
2 478 kr/frp
1 640 kr/frpSpara 34 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-06-26
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Farmarskruv FAST Träregel RF är en rostfri, borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt. Borrspets av härdat stål. Sexkantskalle med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För träregel. Material: Rostfri A2. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Varumärke
FASTBeskrivning
Farmarskruv FAST Träregel RF är en rostfri, borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt. Borrspets av härdat stål. Sexkantskalle med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För träregel. Material: Rostfri A2. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285565 |
| Dimension | 4,9x35 mm |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 14 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Material | Rostfritt A2 stål |
| Produkttyp | Farmarskruv |
| EAN-nr | 7319972855659 |
