Fasadskruv Västsvensk Byggskruv AB Överlapp Stål UTVVit, Förpackning
135 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension:
4,8 x 23 mm
Färg:
Vit

Överlapp Stål UTV
Vit, Förpackning
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Fasadöverlappskruv (utvändig) för stålplåt max 2 x 1,25 mm.
Borrspets för stålplåt upp till 2 x 1,25 mm. Stålgänga för överlappsfunktion. EPDM-gummi för säker tätning. Huvudets lågkullriga utformning passar ypperligt för att fästa plåt mot plåt utvändigt.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 683244 |
| Dimension | 4,8 x 23 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Förpackning |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 23 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 20 my |
| Bits/Hylsa | TX 20 |
| Typ | Fasadskruv |
| EAN-nr | 7393940030941 |

