Fibercementskruv Västsvensk Byggskruv AB FZB
fr.113 kr/frp
Välj variant

FZB
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Fibercementskruv för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-low), penetrerar mycket snabbt i trä- och stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Recensioner
HenrikVerifierad köpare
för 2 år sedanBra skruv som funkar för alla skivor
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Dimension | 4,2x30, 4,2x41, 4,2x57 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 30, 41, 47, 57 mm |
| Antal (st/frp) | 150, 200, 250, 400, 600, 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Produkttyp | Fibercementskruv |

